Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları

Aksi belirtilmediği sürece, bu sitede yer alan bilgilerin telif hakkı GCNTR ULUSLARARASI BELGELENDIRME GÖZETIM EĞITIM VE DIŞ TIC. LTD. ŞTI.´ya (Bu metinde "GCNTR ULUSLARARASI BELGELENDIRME GÖZETIM EĞITIM VE DIŞ TIC. LTD. ŞTI." olarak kullanılacaktır) aittir.

GCNTR ULUSLARARASI BELGELENDIRME GÖZETIM EĞITIM VE DIŞ TIC. LTD. ŞTI. internet sitesi içeriği ve malzemeler telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır.

Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses, işaret ve sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, GCNTR ULUSLARARASI BELGELENDIRME GÖZETIM EĞITIM VE DIŞ TIC. LTD. ŞTI. ’in yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzeme kopyalanamaz, değiştirilemez, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, dağıtılamaz. Site kullanıcısı GCNTR ULUSLARARASI BELGELENDIRME GÖZETIM EĞITIM VE DIŞ TIC. LTD. ŞTI. internet sitesinde yer alan yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini gcntr.ttkobi.com internet sitesine bağlı kaldığı süre boyunca kullanma hakkına sahiptir. gcntr.ttkobi.com internet sitesinde yer alan her türlü yazı, makale, resim, ses ve diğer malzemeler izin almak ve referans göstermek şartıyla kullanılabilir.

GCNTR ULUSLARARASI BELGELENDIRME GÖZETIM EĞITIM VE DIŞ TIC. LTD. ŞTI. internet sitesini ziyaret eden ve GCNTR ULUSLARARASI BELGELENDIRME GÖZETIM EĞITIM VE DIŞ TIC. LTD. ŞTI. sitesindeki hizmetlerden yararlanan tüm kullanıcılar Kullanım Şartlarını´nı okumuş ve kabul etmiş sayılır.